Ako spojiť rozdelený RAR archív ak nemáte všetky party

Často sa stáva, že sťahujete nelegálny materiál rozdelený pomocou WinRAR do viacerých častí, napríklad super-hot-xxx-video.part01.rar atď

Čo však robiť ak naše nelegálne video niekto bonzol administrátorovi rapidshare, ktorý ho zmazal a chýba vám posledný part?

Normálne by ste dali extrahovať súbory a WinRAR by začal extrahovať až pokým by nenarazil na chýbajúci part, jedinou možnosťou podľa WinRAR je buď doplniť chýbajúci part alebo zrušiť extrahovanie a už nikdy sa k svojmu videu nedostanete.

Ale nič nie je stratené, keď na vás vykočí hláška o doplnení chýbajúceho partu, jednoducho ju ignorujte a dočasný súbor, ktorý vytvoril WinRAR skopírujte a potom zrušte WinRAR.

Jednoducho ste získali súbor s ktorým sa dá pracovať aj keď v ňom budú chýbať časti závislé na chýbajúcich partoch, no ale lepšie ako drátom do oka…

Tento postup sa nedá aplikovať ak vám chýba prvý part. Ak máte party 1,2,3,4,nemáte 5,6,7,8,9,10 tak zachránite iba časť súboru po part 04, ďalej smola, takže sťahujte radšej postupne.

WinRAR sa dá použiť pod Wine na Linuxe bez najmenších problémov.